سال نود و هشت «سال رونق تولید»
سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
سایت های مرتبط

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 72215
 بازدید امروز : 47
 کل بازدید : 150340
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0/2031
اخبار > ایران یک کشور حادثه‌خیز و پرحادثه است.


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس نجار، معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور:

ایران یک کشور حادثه‌خیز و پرحادثه است.

مهندس نجار، معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی و تمرینی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اردبیل:

ایران یک کشور حادثه‌خیز و پرحادثه است و شاهد حوادث گوناگون در کشور بوده‌ایم. بکارگیری توان مردمی، استفاده از توان رسانه‌ها نیز در مدیریت بحران باید مورد توجه قرار گیرد.

 این کارگاه‌ها و دورهم بودن‌ها موجب هم‌افزایی شده و آمادگی ایجاد می‌کند.

رعایت استانداردها نیز بسیار مفید و موثر بوده و باید به دنیال مدیریت ریسک در بحران باشیم.

مجید خدابخش استانداراردبیل گفت: برگزاری چنین کارگاههای آموزشی فرصت بسیار خوب و مناسبی است چرا که آموزش حین اقدام است.

مجید خدابخش افزود: تجربه نشان داده است که هر جا و در هر کاری به مسئله استاندارد توجه شود موفقیت بیشتری حاصل شده است چون استاندارد سازی با عث کاهش حوادث، آسیب ها و خسارت خواهد شد.

وی برگزاری کارگاههای آموزشی را باعث ارتقای سطح آمادگی دانست و اظهار کرد: برگزاری چنین کارگاههایی در پیشگیری و مقابله با بحرانها و حوادث غیر مترقبه بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل نیز در این آئین گفت: 250 نفر از اعضای مدیریت بحران از سراسر استان در قالب 10 شهرستان به اتفاق فرمانداران و بخشداران در این کارگاه حضور دارند که امیدواریم بتوانیم در حوزه پیشگیری از خطرهای طبیعی و مقابله حرفه‌ای توانمند عمل کنیم.

مسعود امامی یگانه افزود: این کارگاه در هشت عنوان و به مدت سه روز در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود که مهمترین هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی کاهش آسیب‌پذیری در مقابله با خطرات طبیعی و مواقع بحران است.

وی مدیریت افکار عمومی، مدیریت ریسک، مدیریت درمان، مدیریت مخاطرات، مدیریت نظم و امنیت، مدیریت تشخیص هویت و مدیریت اسکان اضطراری را از جمله مباحث مطرح شده در این کارگاره آموزشی عنوان کرد.دانلود فايل : photo_2017-09-05_23-01-10.jpg ( 244KB )


٢٣:٠٦ - 1396/06/14    /    شماره : ٢٥١١٧    /    تعداد نمایش : ١٨٦خروج
اوقات شرعی
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.