سال نود و نه «سال جهش تولید»
سه شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٩
سایت های مرتبط

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 96521
 بازدید امروز : 38
 کل بازدید : 195651
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2184
اخبار > افراد خسارت دیده از کرونا به دستگاه های اجرایی مربوطه مراجعه کنند.


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

افراد خسارت دیده از کرونا به دستگاه های اجرایی مربوطه مراجعه کنند.

 

استاندار اردبیل گفت: افراد خسارت دیده از شیوع بیماری کرونا جهت معرفی و اخذ تسهیلات برای هماهنگی بیشتر به دستگاه های اجرایی مربوطه مراجعه کنند.

 اکبر بهنام جو در سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و جهش تولید در سال ۹۹ اظهار کرد: کسانی که در بحث ویروس کرونا آسیب دیده و در سامانه کارا ثبت نام کرده اند به منظور تسریع در روند پرداخت وهماهنگی بیشتر به ادارات مربوطه مراجعه کنند.

و ی با بیان اینکه با پرداخت تسهیلات برای افراد آسیب دیده کسب و کار در استان جان تازه ای می گیرد افزود:با تسریع در پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونا، به افزایش اعتبار تسهیلات از بانک های عامل خواهیم بود.

استاندار اردبیل گفت: خوشبختانه پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونا خارج از منابع داخلی بانکی است و در پرداخت این تسهیلات سختگیری ضامن وجود ندارد و با ارایه سفته ومعرفی نامه قابل پرداخت است.

وی با بیان اینکه این مساله باید از رسانه ها توسط دستگاه های اجرایی اطلاع رسانی دقیق شود افزود:جامعه هدف و بانک های عامل در پرداخت تسهیلات کرونا مشخص بوده که ۱۵ بانک عامل و ۱۲ دستگاه اجرایی در پرداخت این تسهیلات دخالت دارند.

رییس شورای اشتغال استان بیان کرد: اکثر افراد آسیب دیده قشر رانندگان و کارگران هستند و با ثبت نام و شناسایی افراد بیشتر می توان میزان اعتبار را به بسشتر از ۷۰۰میلیارد تومان افزایش داد.

بهنام جو تصریح کرد:طبق آمار ارایه شده از دستگاه های متولی ۲۰هزار و ۷۰۰ نفر تاکنون برای این طرح ثبت کرده و احراز هویت شده اند و بیشترین پرداخت از سوی بانک های ملی و ملت صورت می گیرد.

نماینده عالی دولت در استان اردبیل ادامه داد: دستگاه های اجرایی باید در شناسایی افراد آسیب دیده از کرونا تلاش بیشتری داشته باشند تا کل اعتبار برای استان تزریق شود و در پایان هفته گزارش لازم را به معاونت اقتصادی ارایه دهند.

استاندار اردبیل با تاکید بر اینکه طبق آمار در بخش گردشگری بالای۶۰۰۰نفر از شیوع این ویروس متضرر شده اند گفت: در بخش کشاورزی، گردشگری، صنعت و کلیه صنوف افراد خسارت دیده زیاد است و با اطلاع رسانی دقیق و شناسایی افراد باید این بحث سریع جمع بندی شده و به اجرای فاز بعدی پرداخت تسهیلات تلاش کنیم.

در این جلسه نمایندگان بانک های عامل و دستگاه اجرایی متولی پرداخت تسهیلات شیوع کرونا گزارش عملکرد خود را ارایه کردند.دانلود فايل : استاندار.jpg ( 12KB )


١٠:٠٨ - 1399/03/29    /    شماره : ٣٤٩٤٠    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج
اوقات شرعی
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.