سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠
سایت های مرتبط

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 97557
 بازدید امروز : 43
 کل بازدید : 197675
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1719
اخبار > پرداخت تسهیلات حوادث کشاورزی و مسکن روستایی تسریع می شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل:

پرداخت تسهیلات حوادث کشاورزی و مسکن روستایی تسریع می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل بر پرداخت تسهیلات برای حوادث کشاورزی و احداث و تعمیر واحدهای مسکونی روستایی تاکید کرد.

فرزاد قلندری در جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان افزود: سهمیه تسهیلات حوزه کشاورزی به صورت ۸۰ درصد به ۲۰ درصد بین بانک کشاورزی و سایر بانک ها توزیع و به کشاورزان پرداخت می شود.

وی بیان کرد: لازم است بانک ها با انجام استعلام از دستگاههای مربوطه نسبت به تسریع در پرداخت این تسهیلات اقدام کنند.

قلندری اظهار کرد: تسهیلات حوادث کشاورزی در سالجاری در چهار مرحله به استان اختصاص یافته که در مرحله اول ۵۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون، مرحله دوم ۲۵ میلیارد و ۲۵۸ میلیون، مرحله سوم ۴۲ میلیارد و مرحله چهارم ۳۰ میلیارد تومان است.

معاون استاندار اردبیل تصریح کرد:از سهمیه سه مرحله ۹۴ میلیارد و ۵۲۸ میلیون تومان که حدود ۷۹ درصد بوده،جذب شده است.

وی افزود: مبلغ ۲۵ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان باقی مانده و ۳۰ میلیارد تومان مرحله چهارم که جمعا ۵۵ میلیارد و ۴۳۰میلیون تومان است با تشکیل جلسات کارشناسی ،مقدمات هماهنگی  توزیع و جذب آن با مشارکت بانک های عامل و جهاد کشاورزی انجام می شود.

قلندری به سهمیه استان برای پرداخت تسهیلات مسکن روستایی و محرومین اشاره کرد و تعداد این سهمیه را پنج هزار و ۳۸واحد دانست.

وی گفت: استان اردبیل جزو استان های اول در جذب سهمیه این واحدها بوده و لازم است در پرداخت این تسهیلات از سوی بانک های عامل تسریع شود.

وی با تاکید بر توجه بانک ها به قبول ضمانت زنجیره ای ، افزود: لازم است بانک ها با تسهیل پرداخت این سهمیه به قشر محروم و روستایی زمینه داشتن واحدهای مثل م را برای روستائیان و جلوگیری از مهاجرت فراهم کنند.

قلندری در ادامه این جلسه پیگیری برای وصول  مطالبات بانک ها با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید دستگاههای کشاورزی و بنیاد مسکن برای وصول مطالبات بانک ها کمک کرده تا بانک ها نیز با دریافت مطالبات خود در ارائه خدمات با مشکل مواجه نشوند.دانلود فايل : thum-fe5e4345030026572a7-DSC02464_59369.JPG ( 16KB )


١٥:٣٠ - 1399/12/10    /    شماره : ٣٦٨٨٧    /    تعداد نمایش : ١٨خروج
اوقات شرعی
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.